EN AYRICALIKLI.

Bursa’nın en ayrıcalıklı yapısı R Plaza.

R PLAZA

İş hayatından ilham alarak, iş hayatı için tasarlanmış; Bursa’nın en prestijli 20 ofis ve 6 mağazası.

Bursa’nın yeni trend noktası Odunluk’ta tüm Bursa’nın ayaklarınız altına serileceği akıllı ofisler, iş hayatınızdaki en büyük ayrıcalığız olacaktır.

Büyüleyici detaylar, kusursuz bir kalite ile “en”leri R Plaza’da yaşayın.

AYRICALIKLAR

  • Biri panoramik 3 adet 21’er kişilik KONE marka asansör, şu an Bursa’da bulunan en hızlı (2.8m/s)asansörlerdir.
  • Her dubleks ofise 10 araçlık park yeri sunan R Plaza otoparkında toplam 220 araçlık kapalı, 32 araçlık’ta açık yer bulunmaktadır. (Bu rakamlar Avrupa ortalamasının üzerindedir.) Ayrıca elektrikli araç şarj istasyonuda kapalı otoparkta mevcuttur.
  • Lobideki kartlı geçiş sisteminin hemen arkasında misafirlerinizi karşılamanız için otel konforunda, yerden ısıtmalı, wi-fi bulunan bir bekleme alanı oluşturulmuştur.

01.

MİMARİ

Kamu Yönetmeliği baz alınarak bina önem kat sayısı 1,5’ e göre ve deprem yönetmeliğine uygun çözülmüş statik sistemde, Radye temel ve döşemelere plak kiriş sistemi uygulandı. Beton sınıfı C30(BS30) ve S 420 beton çeliği kullanılan yapıda, temel altı jet graut ve fore kazık uygulaması yapıldı.

02.

CEPHE

R Plaza’nın rüzgar yükü 151 KM/S alınarak hesaplanmıştır. Yapının dışında tamamı İspanya’da R Plaza için özel üretilmiş, kışın soğuk havayı geçirmeyen yazın mercek etkisi yapmayan komfor cam kullanılmıştır.


03.

ESTETİK

R Plaza tasarımı itibari ile misafirlerine 360° kesintisiz şehir manzarası sunar. Binanın dış cephesindeki 4.2km led’ler sayesinde bina Bursa’nın ikon yapılarından biri olmuştur.